close
تبلیغات در اینترنت
نتایج مسابقات اسمك داون به تاریخ 11 مارس 2011
loading...

سایت تخصصی کشتی کج

پروموی ادج: درابتدای شوء موزیك ادج زده شد و او وارد رینگ شد. او در مورد دلریو و بازی در رسلمنیا صحبت كرد و گفت: خود دلریو هم سرنوشتش را می داند و آگاه است كه نمی تواند قهرمان شود. حالا موزیك دلریو زده شد و او همراه با برودس كلای وارد استادیوم شد. دلریو پاسخ صحبت های ادج را داد و گفت: تو در فكر و خیال هستی و هنوز واقعیت را ندیدی! دلریو گفت: تو هر هفته از من میبازی و شوء با من به پایان می رسد. حالا دلریو و كلای وارد رینگ شدند و دلریو گفت: در رسلمنیا، من قهرمان جدید سنگین وزن خواهم شد. حالا ادج به…

نتایج مسابقات اسمك داون به تاریخ 11 مارس 2011

رضا نوری بازدید : 270 جمعه 9 / 2 / 1390 نظرات ()
پروموی ادج:
درابتدای شوء موزیك ادج زده شد و او وارد رینگ شد. او در مورد دلریو و بازی در رسلمنیا صحبت كرد و گفت: خود دلریو هم سرنوشتش را می داند و آگاه است كه نمی تواند قهرمان شود. حالا موزیك دلریو زده شد و او همراه با برودس كلای وارد استادیوم شد. دلریو پاسخ صحبت های ادج را داد و گفت: تو در فكر و خیال هستی و هنوز واقعیت را ندیدی! دلریو گفت: تو هر هفته از من میبازی و شوء با من به پایان می رسد. حالا دلریو و كلای وارد رینگ شدند و دلریو گفت: در رسلمنیا، من قهرمان جدید سنگین وزن خواهم شد. حالا ادج به دلریو حمله كرد و چند پانچ به او زد اما كلای از پشت یك كلوسلاین به ادج زد. كلای، ادج را به رینگ پست كوبید. حالا موزیك كریسچن زده شد و او به سرعت وارد رینگ شد و به دلریو و كلای حمله كرد و چند پانچ به هر دو زد. حالا كلای، شولدر را به كریسچن زد و دلریو هم به ادج حمله كرد. در این لحظه موزیك تدی لانگ زده شد و او گفت: دست نگه دارید! امشب یك بازی بین دلریو - كلای و ادج - كریسچن برگزار خواهد شد تا پس از 10 سال بار دیگر شاهد تگ تیم شدن ادج و كریسچن باشیم.

مسابقه اول: كین در مقابل وید برت
صحنه های از درگیری كین و بیگشو با دكور در هفته گذشته پخش شد. بازی آغاز شد و برت در كرنر روی كین كار كرد. چند پانچ از برت زده شد اما كین با یك آپركات جواب او را داد! حالا یك كلوسلاین از كین در كرنر زده شد و حالا برای زدن چوك اسلم آماده شد كه گروه دكور در بازی دخالت كردند و به كین حمله كردند و داور بازی را DQ اعلام كرد.
برنده مسابقه: كین

كین، گابریل و اسلاتر را زد اما جكسون او را با زدن یك كلوسلاین سرنگون كرد. حالا بیگشو با یك صندلی به رینگ آمد و اعضای دكور فرار كردند. در ادامه تدی لانگ آمد و یك بازی را برای دقایقی دیگر اعلام كرد.

مسابقه دوم: كین و بیگشو در مقابل وید برت و هیث اسلاتر
بیگشو و اسلاتر بازی را آغاز كردند و بیگشو مثل آب خوردن او را زد! یك اسلم از بیگشو زده شد و حالا برت به بازی رفت و چند پانچ قدرتمند خورد! حالا یك كلوسلاین در كرنر از بیگشو زده شد و در ادامه برای زدن چوك اسلم رفت كه برت اجازه نداد و او را زد. حالا با اسلاتر تیمی روی بیگشو كار كردند تا این كه بیگشو موفق شد با كین تگ كند و كین نیز یك كلوسلاین و سپس بیگ بوت به اسلاتر زد و ساید اسلم را روی او اجرا كرد. كین در حال زدن برت بود كه اسلاتر اقدام به دخالت كرد اما با بیگ بوت كین پذیرایی شد! حالا كین برای زدن چوك اسلم به برت رفت كه گروه دكور شامل گابریل و جكسون وارد رینگ شدند و بار دیگر به كین حمله كردند و بازی DQ شد.
برنده مسابقه: كین و بیگشو

حالا بیگشو با یك صندلی وارد رینگ شد و به جكسون حمله كرد و ضربه ای با صندلی به وید برت زد. در ادامه گابریل و اسلاتر از رینگ فرار كردند و جان سالم از دست بیگشو به در بردند!

مسابقه سوم: دشینگ كودی رودز در مقابل جی تی جی
بازی آغاز شد و رودز با ماسك و كت و شلوار در حال زدن JTG است! حالا یك شولدر و سپس پانچ از جی تی جی زده شد اما رودز با یك پانچ، هید باتس را به او زد و سپس كراس رودز را اجرا كرد و برنده شد.
برنده مسابقه: دشینگ كودی رودز

پروموی مایكل كول و جان سینا:
ابتدا كول، جان سینا را معرفی كرد و سینا وارد رینگ شد. كول، مصاحبه ای را با سینا انجام داد اما هر سوالی كه میكرد سینا پاسخ ناقص به آن میداد تا این كه بالاخره ویدئویی از هفته گذشته راء پخش شد كه دمیز به سینا حمله كرد و كول نظر سینا درباره این اتفاق جویا شد. سینا گفت: دمیز در طول عمرش یك بازی را هم تكی و بدون نامردی نتوانسته است ببرد و خود را آوسوم هم می خواند! و تو پشت او درآمدی چون درآمد خوبی از او كسب میكنی! در ادامه سینا، دمیز را لایق داشتن كمربند WWE ندانست و گفت: در رسلمنیا مشخص خواهد شد كه او تكی در مقابل من چه كار خواهد كرد. در ادامه كول، سینا را تحقیر كرد و تمام صحبت هایی كه او كرد را خطاب به خوش دانست! حالا سینا برای زدن كول رفت كه جك سواگر دخالت كرد و برای زدن انگل لاك اقدام كرد اما سینا او را به بیرون رینگ پرت كرد. حالا، سینا برای زدن AA به كول رفت كه سواگر این بار هم نگذاشت و خودش AA را دریافت كرد! این قسمت از شوء در حالی كه موزیك سینا زده می شود، به پایان رسید.

مسابقه چهارم: لیلا در مقابل كاتلین
بازی آغاز شده است و كاتلین به راحتی لیلا را می زند. لیلا می خواهد كه میشل مك كول كمكش كند اما كاتلین او را دوباره به رینگ برگرداند. حالا كاتلین در حال زدن میشل است كه لیلا از پشت آمد و فینیشر خودش را به كاتلین زد و برنده بازی شد. بعد از بازی هم لیكول به كاتلین حمله كردند.
برنده مسابقه: لیلا

مسابقه پنجم: درو مك اینتایر در مقابل ری میستریو
بازی آغاز شد و میستریو یك بك بریكر از مك اینتایر خورد. بازی با برتری مك اینتایر پیگیری شد. بعد از بازگشت از تبلیغات، میستریو در حال زدن مك اینتایر است و چند پانچ به او زد. حالا یك سوپلكس از مك اینتایر زده شد و برای شاك دی دی تی رفت كه میستریو اجازه نداد و یك كراس بادی به او زد. حالا یك شولدر از میستریو زده شد و او 619 را اجرا كرد و در پایان ترن باكلس را به مك اینتایر زد و برنده بازی شد.
برنده مسابقه: ری میستریو

پس از پایان بازی، كودی رودز در رمپ استادیوم حضور پیدا كرد و میستریو را تشویق كرد! رودز حمله به میستریو را یك انتقام خواند و در حال ادامه دادن بود كه میستریو گفت: من حاضرم همین الان سر ماسك با تو بازی كنم! در ادامه او گفت: در رسلمنیا بر سر ماسك، من و تو مسابقه ای را برگزار خواهیم كرد.

پروموی تریپل اچ:
تریپل اچ درباره بازی با آندرتیكر و پاسخ صحبت های او، در اسمك داون این هفته حاضر شده بود. او گفت: در راء گذشته آندرتیكر صحبت كرد و حالا این زمان مختص من است. تریپل اچ درباره دو بازی گذشته آندرتیكر در رسلمنیا با شان مایكلز صحبت كرد و او را یك اسطوره به یاد ماندنی خواند و پیروزی در یك بازی با آندرتیكر را حق او دانست. در ادامه ویدئویی از تریپل اچ جهت پاسخ به ویدئویی كه آندرتیكر در راء گذشته پخش كرد، پخش شد! هانتر گفت: در رسلمنیا شما شاهد مردن آندرتیكر برای همیشه خواهید بود! و استریك او از بین خواهد رفت. در پایان تریپل اچ از آندرتیكر به خاطر نوع بازی (No Holds Barred) تشكر كرد و رینگ را ترك كرد!

مسابقه ششم: آلبرتو دلریو و برودس كلای در مقابل ادج و كریسچن
در مین اونت این هفته شاهد یك بازی زیبا بودیم. كلای و كریسچن بازی را آغاز كردند و كلای بهتر از كریسچن كار كرد و یك DDT قوی را به او زد. حالا چند پانچ و یك سوپلكس از كلای زده شد. حالا ادج و دلریو به بازی رفتند و این بار ادج بود كه دلریو را زد! دلریو یك شولدر را به ادج زد و كریسچن به بازی رفت. كریسچن یك ترن باكلس را روی دلریو اجرا كرد . ادج در كرنر روی كلای كار می كند و یك اسپلش را به او زد. در ادامه یك بك بادی از كریسچن به دلریو زده شد و او DDT را هم به كلای هدیه داد و از آن طرف ادج هم فینیشرش را به دلریو زد و برنده بازی شدند. شوء اسمك داون این هفته در حالی كه موزیك ادج در حال پخش بود، به پایان رسید.
برنده مسابقه: ادج و كریسچن
ارسال نظر برای این مطلب
این نظر توسط تخفيف ريحون در تاریخ 1396/5/26 و 21:44 دقیقه ارسال شده است

تخفيف ويژه 10 هزار تومني ريحون!
غذا رو سفارش بديد و 10 هزار تومن تخفيف بگيريد!
براي هر کسي که از لينک شما کد تخفيف رو بگيره هم 10 هزار تومن به حساب شما افزوده ميشه!
براي گرفتن تخفيف 10 هزار تومني مراحل زير رو انجام بديد:
اول لينک رو باز کنيد و کد تخفيف رو کپي يا يادداشت کنيد
بعدش بريد به صفحه اصلي سايت ريحون reyhoon.com و نرم افزار رو دريافت کنيد (با گوشي بريد و بايد برنامه بازار رو داشته باشيد)
بعد از نصب نرم افزار ثبت نام کنيد (20 ثانيه طول ميکشه نهايت!)
موقع سفارش غذا کد تخفيف رو بزنيد تا 10 هزار تومن از هزينه غذا کم بشه.
مثلا 20 هزار تومن غذا سفارش بديد فقط 10هزار تومن پرداخت ميکنيد.
سوالي داشتيد ايميل بزنيد
موفق باشي!

این نظر توسط هر روز آخرین خبر استخدامی را برات اس ام اس میفرستیم در تاریخ 1393/10/9 و 4:10 دقیقه ارسال شده است

سلام وقت بخیر

اگه تمایل داری هر روز آخرین اخبار استخدامی شرکت ، سازمان های دولتی را دریافت کنی

می تونی به لینک زیر جهت فعال سازی بری

http://sms.mida-co.ir/newsletter/6/estekhtam

این نظر توسط دریافت پنل رایگان به همراه خط اختصاصی با پیش شماره 50005 در تاریخ 1393/9/7 و 2:15 دقیقه ارسال شده است

باسلام خدمت شما مدیر عزیز

جهت ثبت نام پنل اس ام اس رایگان با همراه خط اختصاصی با پیش شماره 50005 می توانید به آدرس

http://50005.mida-co.ir

مراجعه نمائید.

منتظر حضور گرمتون هستیم

mida-co.ir

این نظر توسط پیشنهاد یک کسب کار هوشمندانه در تاریخ 1393/8/26 و 1:25 دقیقه ارسال شده است

با سلام خدمت شما

این پیام احتمالا آینده ی تجاری شما را متحول خواهد کرد

شما می توانید با حداقل سرمایه ی اولیه ،

صاحب جامع ترین مرکز فروشگاهی و خدماتی شهرتان شوید

جهت کسب اطلاعات بیشتر به وبسایت WWW.IBP24.ORG مراجعه نمایید

این نظر توسط سامانه پیامک در تاریخ 1393/7/2 و 1:36 دقیقه ارسال شده است

با سلام خدمت شما مدیر محترم
شما می توانید با عضویت در طرح همکاری فروش پنل و خطوط پیامکی از بازدید کننده وبلاک خود درآمد کسب کنید
ابتدا وارد آدرس زیر شوید و مراحل ثبت نام رو کامل نمائید
http://sms.mida-co.ir/hamkar
سپس وارد پنل کاربری شوید و از قسمت شبکه فروش و بازاریابی کد های مربوط به فروش پنل را در سایت خود قراردهید بعد از معرفی هر کاربر به شما 25 درصد سود فروش داده می شود
جهت کسب اطلاعات بیشتر به سایت زیر مراجعه نمائید
mida-co.ir
info@mida-co.ir

این نظر توسط سامانه پیامک در تاریخ 1393/4/20 و 3:57 دقیقه ارسال شده است

با سلام خدمت شما مدیر محترم

برای داشتن یک سامانه حرفه ای و رایگان همین حالا اقدام نمائید. سامانه sms5002.ir به شما یک پنل پیامک کاملا اختصاصی رایگان می دهد با این سامانه پنل ارتباطی جدیدی بین سایت و کاربران خود آغاز کنید. برای فعال سازی همین حالا اقدام نمائید.

جهت ثبت نام به آدرس زیر مراجعه نمائید

sms5002.ir/register.php

این نظر توسط رزرو هتل با 50 درصد تخفیف در تاریخ 1392/2/25 و 15:59 دقیقه ارسال شده است


رزرو هتل شیراز ، کیش ، قشم ، مشهد و تمام نقاط با 50 درصد تخفیف

لینک رزرو هتل بشه به egardesh.com

شماره تماس : 021-44151435 و 44155227-021مشاهده اطلاعات بیشتر در www.egardesh.com

سامانه رزرواسیون مهر

راحت ، ارزان و با اطمینان خرید کنید

این نظر توسط مهاجرت ويزا تور مسافرت صرافي در تاریخ 1391/8/9 و 22:11 دقیقه ارسال شده است

پيشنهاد ويژه مدير وبلاگ به بازديد كنندگان:سايت مجله خبري ايراني مهاجريست بهترين سايت اطلاع رساني از آخرين اخبار و مقالات و بانك اطلاعات در ضمينه هاي:

1. راهنماي مهاجرت, شرايط مهاجرت و دريافت ويزا

2. معرفي تورهاي مسافرتي معتبر

3. معرفي صرافي هاي معتبر

4. معرفي مراكز اقامتي, هتلها, مراكز خريد و جاذبه هاي توريستي تمام كشورها

5. راهنماي اخذ بورس تحصيلي رايگان از كشورها

6. معرفي فرصت هاي سرمايه گذاري داخلي و خارجي

و هزاران مطلب و اخبار به روز در ارتباط با صنعت گردشگري و توريسم, آموزش, تجارت و ... در اختيار بازديدكنندگان قرار ميدهد.حتما از اين سايت جذاب بازديد نماييد.

WWW.MOHAJERIST.COM


نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتیرفرش کد امنیتی
تبلیغات
Rozblog.com رز بلاگ - متفاوت ترين سرويس سایت ساز
اطلاعات کاربری
نام کاربری :
رمز عبور :
 • فراموشی رمز عبور؟
 • آرشیو
  آمار سایت
 • کل مطالب : 91
 • کل نظرات : 15
 • افراد آنلاین : 1
 • تعداد اعضا : 5
 • آی پی امروز : 0
 • آی پی دیروز : 1
 • بازدید امروز : 2
 • باردید دیروز : 6
 • گوگل امروز : 0
 • گوگل دیروز : 0
 • بازدید هفته : 17
 • بازدید ماه : 38
 • بازدید سال : 556
 • بازدید کلی : 30,770